محافظت از بدنه و داشبورد در فصل گرم

مشاهده آرشیو خبرها

حتما از چادر استفاده کنید.
حتما بعد از شستن خودرو، از واکس استفاده کنید. توجه داشته باشید که تا وقتی که بدنه خودرو به‌خوبی خشک نشده آن را زیر نور آفتاب قرار ندهید، زیرا این کار می‌تواند به رنگ خودرو آسیب وارد کند. از داشبورد خودرو نیز غافل نشوید و حتما از واکس‌های مخصوص داشبورد برای محافظت در برابر اشعه استفاده کنید.
همچنین سعی کنید اگر خودروی خود را در جایی پارک می‌کنید حتما از سایبان استفاده کنید. استفاده از سایبان علاوه‌بر اینکه منجر به کاهش دمای داخل خودرو می‌شود، داشبورد خودرو را از آسیب‌دیدگی ناشی از گرما و اشعه خورشید محافظت می‌کند.
دانستن این نکات مهم به شما کمک می‌کند علاوه بر اینکه از خودروی خود به صورت بهینه استفاده کرده و عمر مفید خودروی خود را بالاتر ببرید. پس این نکات را جدی بگیرید.

نظر خود را بنویسید

نظرات

تاریخ ایجاد: 1398/5/19 07:41 ب.ظ

زمان تحویل

چرا موقع تحویل هزینه اش نمیگیرید؟
من کفی اریو میخام
۰۹۱۳۳۱۷۰۹۸۲

تاریخ ایجاد: 1399/2/17 02:16 ب.ظ

محافظت از داشبورد

بله درسته ولی تو شرایط فعلی کشیدن چادر روی ماشین حتی تو پارکینگ خونه هم‌منتهی به سرقت چادر میشه ،این اتفاق برای من افتاده ، اگر ماده یا ژلی وجود داشت که جلوگیری میکرد از برخورد اشعه خورشید خیلی بهتر بود

تاریخ ایجاد: 1399/2/29 02:58 ب.ظ

خریدکفپوش

سلام خسته نباشیدمیخواستم برای ماشینم که پژو405برنگ طوسی هستش یکدست کفپوش ساناسفارش بدم ودرضمن خواستم بپرسم سفارشم چندروزه میرسه بدژتم قربان ممنونم من شهرطتان ارومیه هستم

تاریخ ایجاد: 1399/3/11 12:58 ب.ظ

تماس

من نمیتونم با شما تماس بگیرم بر پیگیریه سفارشم 09124087644