پیام مدیر عامل

گپ و گفتی با مهندس امید کریمی

مدیر عامل ثناتجهیز غرب تولید کننده کفپوش های 3بعدی سانا:

کمی در مورد سانا به ما بگویید.

کف پایی اتومبیل باوجود مشکلات زیادی که برای مردم ایجاد می کرده ، هیچ گاه مورد توجه کارخانه های خودرو سازی نبوده است،

باافتخار اعلام می کنم محصولات سانا را با طراحی 3بعدی/ لیزری و فابریک، به صورت اختصاصی برای هرنوع خودرو تولید می کنیم که آسایش درون خودرو را به دنبال داشته و قابل رقابت با بهترین برندهای جهان است.

 راجب به مجموعه تون برامون بیشتر توضیح می دید؟

چرا که نه, سانا تری دی مفتخر است که به صورت مستقیم 120 و به صورت غیر مستقیم 200فرصت شغلی ایجاد کرده است.

مجموعه سانا با هدف ارائه محصولی با کیفیت و در خور مشتریان از واحدهای مختلفی از جمله تحقیق و توسعه طراحی و تولید کنترل کیفی و خدمات پس از فروش تشکیل شده چرا که یکی از اهداف اصلی ما جلب رضایت مشتریان میباشد.

برنامه ای برای تنوع محصولات خود دارید؟

بله یکی از برنامه های توسعه سانا افزایش تنوع محصولات میباشد و در همین راستا قصد داریم محصولاتی علاوه بر کفپوش خودرو تولید و به زودی به مرحله تولید و رونمایی خواهند رسید

راستی چرا شعار مجموعه را "کفپوش سانا،کت و شلوار خودرو شما" را انتخاب کردید؟

برای شعار باید از مهندس بهمن پناهی،مدیر روابط عمومی تشکر کنیم، شاید کفی و زیرپایی کمی دور از کت و شلوار باشد، ولی ایشان معتقد بودند باتوجه به طراحی لیزری، 3بعدی و فابریک بودن هرنوع خودرو ازیک سو، و کیفیت بالا محصولات مان ازسوی دیگر ، کفپوش های 3بعدی سانا ،این شعار می تواند بهترین شعار باشد، که ما هم درهیئت مدیره آن را مناسب دیدیم.

 

مالکان خودرو چگونه می توانند این کفپوش ها را سفارش دهند؟

درکنار فروشگاه های لوازم جانبی خودرو که بسیاری فروش کفپوش های ما را انجام می دهند، عموم مردم به سادگی می توانند از طریق ارسال پیامک نوع خودرو به شماره 10002838 اقدام کرده تاکارشناسان ما باایشان تماس گرفته و سفارش آنها را اخذ کنند و یا ساده تر میتوانند به سایت www.sana3d.com مراجعه کرده و خرید کفپوش خودرو شان را انجام بدهند و محصول را با ارسال رایگان درب منزل یامحل کارشان تحویل بگیرند.

باتوجه به فروش ازطریق سایت ، آیا اعطا نمایندگی شهرستان هم دارید؟

چون هنوز خیلی از مردم دوست دارند محصول را مستقیم خرید کنند، درحال حاضر در بسیاری از استانها عاملیت فروش داریم، هرکدام از فروشندگان باسابقه که علاقمند باشند می توانند جهت اخذ نمایندگی تماس گرفته و پس از بررسی سوابق و اطلاعاتشان، نمایندگی و عاملیت فروش ما به آنها اعطا می شود. (جهت کسب اطلاعات بیشتر و اعطای نمایندگی به صفحه آخر مراجعه کنید.)

سخن آخر

امروز سانا کفپوش هایی برای بیش از68 نوع خودرو تولید می کند، که باتوجه به اضافه شدن هرهفته یک نوع خودرو امیدواریم روزی برسد که هر ایرانی در خودرویش یکی از این کف پوش ها داشته باشد.

 

همچنین با توجه به فروش محصولات تقلبی با نام سانا در بازار، توصیه می شود خریداران این محصول را از مسیرهایی که در بالا ذکر شد به صورت مستقیم از کارخانه یا از فروشگاه های منتخب و معتبر لوازم جانبی تهیه کنند تا از کیفیت محصول اطمینان خاطر کسب کنند.