تصویر کفپوش تیبا مدل SA
  • تصویر کفپوش تیبا مدل SA
  • تصویر کفپوش تیبا مدل SA
  • تصویر کفپوش تیبا مدل SA
153,000 تومان

کفپوش سه بعدی پلی کاملا ضد آب سانا طراحی شده جهت نصب در اتاق خودروی تیبا 1 و 2

*
|
زمان تحویل: 7-10 روز

شرکت سانا بعنوان بزرگترین تولید کننده کفپوشهای سه بعدی خودرو درمنطقه ؛ براساس نیاز بازار و بدلیل درخواست تعدای از صاحبان خودرو برای عرضه محصولی با قیمت پایین تر دست به تولید کفپوش سه بعدی با مواد درجه دو و البته با همان دقت در طراحی و اندازه گیری لیزری زد ،که حاصل این تلاش کفپوشهای مدل sa است.
این محصول درست مثل دیگر کفپوش های تولیدی سانا ضد اب ، ضد لک و ضد بو میباشد و دقیقا منطبق بر پلت فرم خودروی ... طراحی شده ست،و قالب کف این مدل خودرو میباشد و تنها تفاوت این نوع کفپوش در مواد اولیه آنست که درجه دو میباشند.
از نظر نظافت نیز تفاوت محسوسی با مدل های دیگر نداشته و بسادگی میتوان این محصول را خارج نموده و نسبت به شستشوی کفپوش در هرزمان بدون نگرانی از آسیب دیدن آن اقدام نمود.

امید که با ارائه این محصول بتوانیم برای بخشی از جامعه ایران که علاقمند به استفاده از کفپوش های سانا در خودرو خود بوده اما قیمت محصول برایشان بالا بود را نیز به جمع خانواده سانا بیافزایم.

گارانتی یکساله سانا این محصول را نیز پوشش میدهد.

نظرات

نظر های موجود
(39/49)
مهمان

فرق svباsaچیست

(9/9)
مهمان

با سلام. آیا کف، کف پوش موکت هست؟

(1/1)
مهمان

یه کم توضیح می‌دادید در سایت عکس داخل ماشین میزاشتید...نمی‌دونم خوبه بخرم یا نخرم

(1/6)
امیر عزت آبادی

کفپوشي که بدست من رسید از هر نظر رضایت منو جلب کرد.از نظر قیمت و کیفیت نسبت به نمونه هایی که تو بازار دیدم از نظر کيفيت یک سرو گردن از همه ی  رقیب هاش بالاتره.خیلی عالی فیت شد بدون حتی یک ذره سر خوردن یا جابجایی و از همه مهمتر قیمت خیلی خیلی مناسب و تحویل به موقع بود.واقعا شرکتی بینظیر و درجه یک