انتشار جزئیات کامل برنامه توزیع دوج چلنجر SRT Demon مدل 2018 + عکس

علاقه مندان خودروی داج چلنجر SRT Demon مدت‌هاست که منتظر خرید مدل جدید آن می‌باشند و روز گذشته کمپانی جزئیات برنامه توزیع این خودرو در نمایندگی‌های خود را منتشر کرد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از خبرخودرو، طبق این برنامه، کمپانی مدل داج چلنجر SRT Demon را فقط محدود به نمایندگی‌هایی کرده که در سال گذشته بیش از یک دستگاه SRT هل کت فروخته‌اند. نمایندگی‌های واجد شرایط قادر به سفارش این مدل خواهند بود و تعداد خودروهایی که در اختیار آن‌ها قرار خواهد گرفت با توجه به عملکرد فروش مدل‌های چارجر، چلنجر و SRT هل کت آن‌ها تعیین خواهد شد.
نمایندگی‌های فقط می‌توانند به تعدادی که برای آن‌ها تعیین شده چلنجر SRT Demon سفارش دهند و خودروهایی که به قیمت پیشنهادی کمپانی یا کم‌تر از آن فروخته شوند در اولویت تحویل خواهند بود.
شرکت یک خط تلفن ویژه برای کمک به مشتریان به منظور پیدا کردن نمایندگی‌های واجد شرایط راه اندازی کرده است. داج همچنین وب سایتی را طراحی خواهد کرد تا مشتری‌ها بتوانند وضعیت خودروی سفارشی خود را بررسی کنند.
نمایندگی‌ها از فردا قادر به سفارش خودرو خواهند بود و قیمت پایه آن 84995 دلار تعیین شده است. تولید خودرو از تابستان امسال آغاز خواهد شد و اولین مدل‌ها پاییز امسال وارد نمایندگی‌ها خواهند شد.

نظر خود را بنویسید