به روز رسانی XTS و شباهت آن به CT6 + عکس

کادیلاک به روز رسانی شاسی، سیستم سرگرمی اطلاعاتی و طراحی ظاهری سدان XTS خود را که برای مدل سال 2018 و کمک به ادامه سازگاری آن با CT6 جدید در نظر گرفته شده را معرفی کرد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از خبرخودرو، تغییرات شامل پنجره ی جدید، چراغ LED جلو و صندلی های جلوی باز طراحی شده است، می شود و می تواند نشان دهنده تعهد مجددشرکت به  XTS، که به طور گسترده انتظار می رود ظرف چند سال آینده توسط  CT6 جایگزین شود است. پس از آنکه XTS در سال گذشته به فروش خودروی برتر Cadillac تبدیل شد، یوهان ده  Nysschen، مدیرعامل برند، وعده "به روز رسانی برندش" را داد.
کادیلاک در بیانیه ای اعلام کرد: 2018 XTS 1.1 اینچ کوتاهتر از مدل فعلی است، چراغهای جلو، چراغهای عقب، فن ها و ورودی هوای جلو و عقب نیز شبیه CT6  هستند.
در داخل کابین،  نسل آینده سیستم اطلاعاتی Cadillac User Experience را که در CTS 2017 عرضه شده است، معرفی خواهد شد.  کادیلاک گفت تغییرات در هندسه فوم صندلی های جلو، ساختار سیم قاب و پد حرارتی این محصول را راحت تر از قبل می کند، همچنین افزایش عایق صدا علاوه بر سواری بی سر و صدا، چند رنگ داخلی جدید نیز به آن افزوده است. 
بایستی گفت موتورهای خودرو همچنان  بدون تغییر هستند و نسخه V-Sport با دو موتور توربو همراه خواهد بود.

نظر خود را بنویسید