خانواده برلیانس پرجمعیت تر شد

در این مراسم مهندس پژمان شادچهره مدیر پروژه برلیانس و مهندس باباخانی رئیس مهندسی بدنه برلیانس به ارائه توضیحاتی در خصوص این محصول جدید خانواده برلیانس پرداختند.

در طراحی بدنه سی3 که با همکاری ب.ام.و صورت پذیرفته است از فولاد کششی و در درب ها از میله ضرب گیر استفاده شده است.
برلیانس کراس که در 7 رنگ به بازار عرضه می شود در سالن رنگ پارس خودرو رنگ آمیزی خواهد شد که برای اولین بار در خودروهای تولید داخل به صورت سقف دو رنگ و به رنگ های مشکی، سفید و نقره ای خواهد بود. رنگ های قرمز و آبی هم در سبد این محصول به بازار عرضه می شود.
برلیانس سی که در ایران با پسوند کراس وارد بازار می شود ابعادی با طول 4210، عرض 1790 و ارتفاع 1512 میلی متر دارد کباب بهره گیری از موتوری با تکنولوژی میتسوبیشی وارد بازار کشور می شود. این خودرو با ابعادی نسبتا بزرگ خود فضایی کابین مناسبی را در اختیار سرنشینان خود خواهد گذاشت.
استفاده از قطعات خاص میتسوبیشی موجب کاهش چشمگیر صدای موتور و وزن سی3 شده است.

برلیانس کراس به گیربکس 4 سرعته اتوماتیک ساخت هیوندای پاورتک تجهیز شده است. حالت تیپ ترونیک این گیربکس امکان تعویض دنده برای رانندگی اسپرت را در اختیار راننده قرار می دهد.
سی3 با استاندارد آلاینده یورو5، نخستین خودروی ساخت داخل است که به این سطح آلایندگی دست یافته است. ضمن اینکه مصرف سوخت این محصول به صورت ترکیبی 7.5 اعلام شده است.
برلیانس سی3 در بخش امکانات رفاهی از 2 ایربگ، سانروف برقی، سنسور دنده عقب، مولتی مدیا، جی پی اس، استارت دکمه ای و تودوزی چرم بهره برده است.
قیمت این محصول همزمان با افتتاح نمایشگاه خودرو مشهد اعلام و فروش آن در 22 مردادماه امسال آغاز خواهد شد.

نظر خود را بنویسید