درز تصاویر جاسوسی از RS 5 اسپرت بک 2019 آئودی

آئودی مشغول تست نسل دوم A5 اسپرت بک بوده است تا از کیفیت ساختاری مدل اسپرت آن اطمینان حاصل کند. 

به گزارش پرشین خودرو، شرکت آئودی یکی از تولیدکنندگان مطرح خودرو آلمانی بوده که تاکنون مدل های مختلفی را عرضه داشته است. حال به نظر می رسد در حال حاضر مشغول تست نسل دوم A5 اسپرت بک بوده تا از کیفیت ساختاری مدل اسپرت آن اطمینان حاصل کند. به تازگی تصاویر جاسوسی از RS 5 اسپرت بک 2019 در خیابان ایالات متحده آشکار شده که نشان می دهد آئودی سخت در حال آزمایش مدل با عملکرد بالا A5 است.
این مدل شباهتی به S5 اسپرت بک بوده اما از تفاوت های آن باید به سیستم اگزوز و ترمزی متفاوت اشاره داشت. گذشته از آن رینگ و لاستیک ها نسبت به مدل موردبحث پهن تر به نظر می رسند. بخش Sport آئودی اخیرا RS 5 کوپه را معرفی کرده و حتی پیشتر شاهد رونمایی از نسخه کروک آن نیز بودیم.
تمامی سه مدل پیشرانه 2.9 لیتری دو توربوشارژ داشته که از نوع شش سیلندر هستند و خروجی 450 اسب بخاری دارند. همچنین به شکل استاندارد، موتورها در کنار گیربکس هشت سرعته اتوماتیک قرار گرفته که با سیستم حرکتی دو چرخ عقب محرک همراه می شوند. البته برای عملکرد بهتر مشتریان می توانند مدلی دیفرانسیل عقب را جهت تقسیم گشتاور بین چرخ های عقب خریداری کنند. البته این مدل می تواند قدرت حرکتی بیشتری داشته و توان بالایی از خود نشان دهد.
در دیگر ویژگی ها آئودی اسپرت ارتقاهای بزرگی برای این مدل در نظرگرفته که می توان به ترمزهای پیشرفته، عناصر منحصربفرد هواپیمایی، سیستم کنترل سواری مغناطیسی والمان های فیبرکربن اشاره کرد. تمامی این عوامل موجب خواهند شد تا آئودی RS 5 اسپرت بک 2019 در کمتر از 4 ثانیه به 100 کیلومتربرساعت برسد. سقف سرعت محصول آئودی 248 کیلومتربرساعت بوده که بسته به پیشرانه موردنظر بیشترین سرعت آن 278 کیلومتر برساعتی می باشد.
انتظار داریم شرکت آئودی RS 5 Sportback را در اوایل سال آینده عرضه دارد. همچنین اولین زمانی که می توان با این مدل دیدار کرد در نمایشگاه ژنو ماه مارس سال 2018 بوده که علاوه بر این مدل می توان شاهد رونمایی خودروهای دیگری نیز بود. اگر شما علاقه بسیاری به مدل RS 7 داشته و نمی توانید با توجه به قیمت بالای آن این خودرو را خریداری کنید می توانید RS 5 Sportback آینده را خریداری کنید زیرا قیمت کمتری نسبت به RS 7 خواهد داشت. به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند و نمی توان به شایعات پرداخت.
انتظار می رود شاهد تصاویر جاسوسی بیشتری مربوط به RS 5 Sportback باشیم که در اوایل سال آینده توسط شرکت آئودی رونمایی خواهد شد و مدتی بعد نیز وارد بازار می شود.

نظر خود را بنویسید