مدلی تیونینگ شده از توسان معرفی شد + عکس

هیوندای توسان اسپرت در آفریقای جنوبی رونمایی شد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از خبرخودرو، توسان اسپرت که در تعداد محدود 500 دستگاه تولید خواهد شد مدلی از بخش عملکرد بالای این برند کره ای یعنی N پرفورمانس است.
هیوندای توسان اسپرت از رویکردی مشابه الانترا اسپرت پیروی کرده و نسخه ای تیون شده از موتور 1.6 لیتری توربوشارژ در زیر کاپوت آن تعبیه می شود. توان این موتور از 175 به 201 اسب بخار افزایش یافته است در حالی که گشتاور آن نیز با افزایش 30 نیوتون متر به 295 نیوتون متر رسیده است.
برای ظاهر این خودرو نیز یک بسته ارتقایی بدنه با رکاب های کناری و دیفیوزر عقب تعبیه شده است که آن را از توسان استاندارد متمایز می کند. این خودرو به رینگ های 19 اینچی با طراحی نوین رینگ های آلیاژی مجهز می شود در حالی که مدل استاندارد آن دارای رینگ های 17 اینچی است. اکنون این مدل به سیستم اگزوز با لوله های چهارقلو مجهز شده است.
انتظار نمی رود هیوندای به زودی توسان اسپرت را برای بازار هند عرضه کند. در حالی که مشتریان این خودرو تمایل دارند هزینه مازادی را برای خرید بسته ارتقایی بدنه این خودرو هزینه کنند. می توان انتظار داشت این مدل خریداران بسیاری را به خود جذب کند.

نظر خود را بنویسید