۱۰ خودروی جدید ۲۰۱۷ که می‌توانند تبدیل به خودروهای کلاسیک آینده شوند!

کارخانه خودروسازی شورولت توانسته با سه خودرو، بیشترین تعداد خودروهای کلاسیک آینده را داشته باشد. جای خودروهای فورد موستانگ و بی‌ام‌و در این لیست احساس می‌شود. در این لیست خودروهایی به عنوان خودروهای کلاسیک آینده انتخاب شده‌اند که قیمتی کمتر از ۱۰۰ هزار دلار دارند و دارای یکی از ویژگی‌های قدرت بالای پیشرانه، نوآوری یا حس رانندگی لذت بخش داشته باشند.

۱) آلفا رومئو جولیا کوادریفولیو (قیمت ۷۲ هزار دلار)

این خودرو مجهز به موتور ۶ سیلندر دو توربوشارژ با حجم ۲.۹ لیتر می‌تواند قدرتی برابر ۵۰۵ اسب بخار تولید کند و تنها در ۳.۶ ثانیه سرعت خود را از ۰ به ۱۰۰ برساند و حداکثر سرعتی برابر با ۳۰۷ کیلومتر بر ساعت داشته باشد.

2017 Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio


۲) آئودی TT-RS (قیمت حدودی ۶۰ هزار دلار)

این خودرو مجهز به موتور ۵ سیلندر با حجم ۲.۵ لیتر می‌تواند قدرتی برابر ۴۰۰ اسب بخار تولید کند و تنها در ۳.۶ ثانیه سرعت خود را از ۰ به ۱۰۰ برساند و حداکثر سرعتی برابر با ۲۸۰ کیلومتر بر ساعت داشته باشد.

Dynamic photo, Colour: Catalunya Red


۳) شورولت کامارو ZL1 (قیمت ۶۱۱۴۰ دلار)

این خودرو مجهز به موتور ۸ سیلندر با حجم ۶.۲ لیتر می‌تواند قدرتی برابر ۶۵۰ اسب بخار تولید کند و تنها در ۳.۵ ثانیه سرعت خود را از ۰ به ۱۰۰ برساند و حداکثر سرعتی برابر با ۳۱۴ کیلومتر بر ساعت داشته باشد.

2017 Chevrolet Camaro ZL1


۴) شورولت کلرادو ZR2 (قیمت ۴۱ هزار دلار)

این خودرو مجهز به موتور ۶ سیلندر با حجم ۳.۶ لیتر می‌تواند قدرتی برابر ۳۰۸ اسب بخار تولید کند.

2017 Chevrolet Colorado ZR2


۵) شورولت کوروت گراند اسپرت (قیمت ۶۵۴۵۰ دلار)

این خودرو مجهز به موتور ۸ سیلندر با حجم ۶.۲ لیتر می‌تواند قدرتی برابر ۴۶۰ اسب بخار تولید کند و تنها در ۳.۷ ثانیه سرعت خود را از ۰ به ۱۰۰ برساند و حداکثر سرعتی برابر با ۲۸۲ کیلومتر بر ساعت داشته باشد.

2017-Chevrolet-Corvette-GrandSport-010 copy


۶) فیات ۱۲۴ اسپایدر آباریت (قیمت ۲۸۱۹۵ دلار)

این خودرو مجهز به موتور ۴ سیلندر با حجم ۱.۴ لیتر می‌تواند قدرتی برابر ۱۶۴ اسب بخار تولید کند و تنها در ۶.۷ ثانیه سرعت خود را از ۰ به ۱۰۰ برساند و حداکثر سرعتی برابر با ۲۱۸ کیلومتر بر ساعت داشته باشد.

2017 Fiat 124 Spider Lusso


۷) فورد رپتور (قیمت حدودی ۵۰ هزار دلار)

این خودرو مجهز به موتور ۶ سیلندر دو توربو با حجم ۳.۵ لیتر می‌تواند قدرتی برابر ۴۵۰ اسب بخار تولید کند و تنها در ۵.۱ ثانیه سرعت خود را از ۰ به ۱۰۰ برساند و حداکثر سرعتی برابر با ۱۷۲ کیلومتر بر ساعت داشته باشد.

White_Raptor_140 copy


۸) مزدا میاتا RF (قیمت ۳۱۵۵۵ دلار)

این خودرو مجهز به موتور ۴ سیلندر با حجم ۲.۰ لیتر می‌تواند قدرتی برابر ۱۵۵ اسب بخار تولید کند و تنها در ۷.۴ ثانیه سرعت خود را از ۰ به ۱۰۰ برساند و حداکثر سرعتی برابر با ۲۱۵ کیلومتر بر ساعت داشته باشد.

Mazda_MX-5RF_Front_3-4[1] copy


۹) پورشه ۷۱۸ کیمن / باکستر (قیمت‌ها به ترتیب ۵۴ هزار و ۵۶ هزار دلار)

پورشه ۷۱۸ کیمن مجهز به موتور ۴ سیلندر دو توربو با حجم ۲.۵ لیتر می‌تواند قدرتی برابر ۳۵۰ اسب بخار تولید کند و تنها در ۳.۹ ثانیه سرعت خود را از ۰ به ۱۰۰ برساند و حداکثر سرعتی برابر با ۲۷۵ کیلومتر بر ساعت داشته باشد.

Porsche 718 Cayman - Boxster copy


۱۰) تویوتا ۸۶ ( قیمت ۲۶۲۵۵ دلار)

این خودرو مجهز به موتور ۴ سیلندر با حجم ۲.۰ لیتر می‌تواند قدرتی برابر ۲۰۵ اسب بخار تولید کند و تنها در ۶.۲ ثانیه سرعت خود را از ۰ به ۱۰۰ برساند و حداکثر سرعتی برابر با ۲۱۵ کیلومتر بر ساعت داشته باشد.

2017_Toyota_86_001_CBC478E3788CFABC9B8F140CB24EDC105474F2E3 copy

نظر شما درباره خودروهای این لیست چیست؟ ما منتظر شنیدن نظرات شما هستیم.

نظر خود را بنویسید