وبلاگ

ردیابی خودرو گم شده با استفاده از تلفن همراه هوشمند

فرض کنید در یک روز گرم و شلوغ به بازار رفته‌اید خریدتان را انجام بدهید، در جستجوی جای پارک چندین خیابان و کوچه را زیر پا می‌گذارید و نهایتا پس از مدت زمانی طولانی جای پارکی در یکی از کوچه‌های غریب پیدا می‌کنید، خودروتان را پارک می‌کنید، خریدتان را انجام می‌دهید و قصد دارید هرچه سریعتر به سایر کارهای خود برسید. آیا محل دقیق پارک کردن خودروتان را به خاطر دارید؟ احتمالا به حوالی محل پارک‌تان می‌روید و بعد از کمی جستجو کلافه می‌شوید.

آیا این خودرو پدیده نمایشگاه بین المللی خودرو آلمان است؟

با نزدیک شدن به نمایشگاه خودروی فرانکفورت خودروسازان بزرگ لیست خودروهایی را که قرار است در این نمایشگاه به نمایش بگذارند عرضه میکنند و در لیست مرسدس بنز خودرویی قرار دارد که قرار است پس از مدتها انتظار به نمیاش گذاشته شود...

نگاهی به ۹خودروی برتر اسپرت در سال گذشته!

همانطور که میدانیم در مقایسه خودروها با یکدیگر، برنده هر مقایسه بنا بر معیاری متفاوت، برنده میشود و برنده هر مقایسه صرفا بر اساس آن معیار برتری دارد.

خودروهایی که بهترین ستاره فیلم‌های اکشن بودند!

اگر جزء علاقه‌مندان به تماشای فیلم، مخصوصا ژانر اکشن هستید، حتما به نقش پررنگی که وسایل نقلیه در صحنه‌های تعقیب و گریز و زدو خورد ایفا می‌کنند، توجه داشته‌‍اید.

۱۰ خودرو پرفروش دو سال گذشته میلادی …

همانطور که می‌دانید هر سال شرکت‌ها تصمیم می‌گیرند تا مدل جدیدی از سال گذشته را ارائه دهند و دلیل آن روشن بوده و چیزی جز فروش بیشتر نیست. از آنجایی که مشتریان به دنبال فناوری‌های جدید و راحتی بیشتر هستند، از این رو ترجیح می‌دهند اتومبیلی جدید و به روز را تهیه کنند.

با ۱۰ خودروی برتر ۸ سیلندر سال ۲۰۱۶ آشنا شوید!

امروزه تعداد خودروهای ۸ سیلندر بسیار کم در بازار دیده می‌شوند ولی می‌توان این پیشرانه‌های پر قدرت را در مسابقات اتومبیل‌رانی به وفور مشاهده کرد. به طور معمول موتورهای ۸ سیلندر از دو ردیف ۴ سیلندر موازی تشکیل شده‌است. جالب است که بدانید اولین موتور ۸ سیلندری توسط (لئون لواوسو) فرانسوی روی یک قایق سال ۱۹۰۲ میلادی نصب گردید.

۱۰ خودروی پرسرعت دنیا را بشناسید!

خودروهای پرسرعت براساس مجموعه‌ای از معیارهای مشخص رده‌بندی می‌شوند و در نهایت فقط یک خودرو عنوان پرسرعت‌ترین خودروی جهان را از آن خود می‌کند. کسب این عنوان در کتاب رکوردهای گینس مستلزم گذراندن فرآیندهای رسمی برای تائید این برتری است.

۱۰ اتومبیل عجیب و باورنکردنی را ببینید!

آیا تا به حال نام اتومبیلهای زیر به گوشتان خورده است؟ اگرنه مطمئن باشید تعجب خواهید کرد

بهترین و متفاوت‌ترین نسخه‌های سفارشی رولزرویس در جهان!

کمپانی بریتانیایی رولزرویس به قدری معروف و مطرح است که هیچ نیازی به معرفی و تشریح ابعاد فعالیت خود ندارد. همه علاقه‌مندان به دنیای خودرو می‌دانند وقتی که یک محصول از خط تولید این شرکت بیرون می‌آید، از لحاظ سطح امکانات و کیفیت ساخت در بهترین کلاس قرار داشته و قیمتی هم که برای آن تعیین می‌شود، به تناسب همین درجه لوکس بودن، بسیار بالاست. اما جالب است بدانید که رولزرویس بنا به درخواست مشتریان و دریافت مبالغ نجومی، اقدام به سفارشی‌سازی کامل تمامی محصولات با بهترین طرح‌ها و ایده‌های قابل اجرا می‌نماید.

معرفی ۱۰ خودرو برتر ۱۰ سیلندری سال ۲۰۱۶ میلادی!

آوردن اسم ماشین با موتور ۱۰ سیلندر خود به خود ابهت خاصی به خودرو می‌دهد. پیشرانه‌های ۱۰ سیلندر از دو ردیف موتور ۵ سیلندری تشکیل شده‌اند که کشیده‌تر از پیشرانه‌های ۸ سیلندر و کوتاه‌تر از ۱۲ سیلندری هستند. موتورهای ۱۰ سیلندری قدرت و شتاب زیادی دارند به همین علت نمی‌توان آن‌ها را مانند خودروهای ۴ یا ۶ سیلندر زیاد در خیابان دید.