آرین‌موتور هنوز دی‌-‌اس اقساطی می‌فروشد

به گزارش اخبار خودرو ، آرین‌موتور تابان تغییری در شرایط فروش خود نسبت به گذشته نداده و با همان شرایط این خودروها را در مدل‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ به  فروش می‌رساند.

خودروهای مدل ۲۰۱۶ این شرکت به تعداد محدود و به‌صورت تحویل فوری و با شرایط اقساط ۱۲،۱۴ و ۲۴ ماهه عرضه می‌شوند، خودروهای دی‌اس ۵ ال‌اس و دی‌اس ۶ با اقساط ۲۴‌ماهه بدون سود هستند.

خودروی دی‌اس ۵ با اقساط ۱۴ ماهه بدون سود و ۲۴ ماهه با سود ۱۸درصد و خودروی دی‌اس ۳ با اقساط ۱۲ ماهه بدون سود و ۲۴ ماهه با سود ۱۸درصد به مشتریان عرضه خواهند شد.

ُُِِDS5

 

برای سایر مدل‌های ۲۰۱۷ این شرکت‌، شرایط فروش محصولات شامل تخفیف خرید نقدی برای ۵ محصول دی‌اس از ۴ تا ۷ میلیون تومان و موعد تحویل ۱۵‌، ۳۰ یا ۶۰ روزه، بسته به انتخاب شیوه پرداخت است. همچنین برای متقاضیان تحویل ۶۰ روزه محصولات دی‌اس، ۲۱ درصد سود مشارکت در نظر گرفته شده است.

آرین موتور تابان در بخش فروش اقساطی‌، تسهیلات ۵۲ تا ۹۵ میلیون‌تومانی برای ۵ محصول دی‌اس در نظر گرفته است که طی اقساط ۱۲‌، ۱۴ یا ۱۸ ماهه بدون بهره از متقاضیان اخذ می‌شود.

همچنین علاقه‌مندان به بهره‌گیری از شرایط اقساطی ۲۴ ماهه می‌توانند این تسهیلات را با نرخ بهره ۱۸درصد بپردازند. مانند شرایط فروش نقدی سود مشارکت ۲۱ درصدی نیز برای مشتریان طرح تحویل ۶۰ روزه در طرح فروش اقساطی نیز در نظر گرفته شده است.

مبلغ اقساط ماهانه در این طرح فروش برای ۵ محصول دی‌اس از ۲٫۶ تا ۶٫۷ میلیون تومان است که در مقایسه با خودروهای همرده، شرایط به مراتب بهتری در اختیار خریداران قرار داده شده است.

شرایط فروش DS

 

همچنین بخوانید:

*شرایط پیش فروش نقد و اقساط BYD S6 ویژه آبان ماه

*شرایط مرحله دوم پیش فروش رنو ساندرو اتوماتیک و دنده‌ای جدید

*آغاز فروش اقساطی خودروهای دنا ، سمند وسورن

نظر خود را بنویسید