احتمال فروش پژو 206 تیپ 5 با دو تیپ ساده و آپشنال

احتمال فروش پژو 206 تیپ 5 با دو تیپ ساده و آپشنال

مطابق شنیده‌ها، ایران‌خودرو قصد دارد با معرفی یک کلاس جدید از این محصول، که پژو 206 تیپ 5 کد 26818 نام دارد، این خودرو را در دو تیپ ساده و آپشنال به بازار ارائه کند.

پس از اعمال تحریم‌ها و مشکلات به‌وجودآمده، خودروسازان داخلی به ناچار با حذف برخی آپشن‌ها از محصولات داخلی، مانع از توقف خط‌تولید و عدم تولید خودروهای پرتیراژ شده‌اند. به‌عنوان‌مثال طی چند ماه گذشته برخی امکانات رفاهی و ایمنی نظیر ترمزهای دیسکی عقب و حذف ایربگ‌های جانبی ازجمله تغییراتی هستند که در خودروهای تولیدی جدید مشاهده شده است.  

حال به‌تازگی نسخه‌هایی از پژو 206 تیپ 5 با امکانات رفاهی کمتر وارد بازار شدند. مطابق شنیده‌ها، ایران‌خودرو قصد دارد با معرفی یک کلاس جدید از این محصول، که پژو 206 تیپ 5 کد 26818 نام دارد، این خودرو را در دو تیپ ساده و آپشنال به بازار ارائه کند.

در تیپ ساده، این خودرو بدون ترمز دیسکی عقب، دستگاه پخش USB و سنسور دنده عقب عرضه می‌شود و مشتریان درصورت تمایل می‌توانند نسبت‌به خرید تیپ آپشنال پژو 206 تیپ 5 اقدام کنند.

نمونه‌های ساده از پژو 206 تیپ 5 که به‌تازگی وارد بازار شده‌اند، با اختلاف‌قیمت جزئی نسبت‌به نوع آپشنال این خودرو به فروش می‌رسند.

نظر خود را بنویسید