ایجاد یک چالش جذاب جدبد برای مشتریان فورد موستانگ + عکس

ایجاد یک چالش جذاب جدبد برای مشتریان فورد موستانگ + عکس

فورد اوایل سال جاری موستانگ 2.3 لیتری High Performance Package را معرفی کرد.

اکنون شایعه شده است که این خودروساز احتمالا نام SVO را مجددا برای این خودرو معرفی می کند. اما به نظر نمی رسد این خبر درست باشد. در تازه ترین اخبار اعلام شده است که فورد موستانگ 2.3 لیتریHigh Performance Package مدل 2020 چه قیمتی خواهد داشت که البته ارزان نیست. بسته ارتقایی ارائه شده برای این خودرو 4995 دلار قیمت دارد که قیمت پایه آن را به 32760 دلار می رساند.

این مدل موستانگ با 5 هزار دلار قیمت بیش تر، 20 اسب بخار افزایش بخار خواهد داشت که قدرت آن را به 330 اسب بخار می رساند در حالی که گشتاور آن 475 نیوتون متر باقی می ماند. بسته ارتقایی High Performance هم چنین ایرودینامیک ارتقا یافته و سیستم تعلیق و اگزوز چهارقلوی تیون شده را به همراه دارد.

فورد ادعا می کند موستانگ اکوبوست ارتقا یافته دارای شتاب صفر تا صد 4 ثانیه خواهد بود.

2.jpg
هم چنین یک بسته ارتقایی Handling جدید برای این خودرو ارائه می شود که قیمت آن را 1995 دلار دیگر افزایش می دهد که البته بسته ارتقایی 2 هزار دلاری Equipment Group 101A پیش نیاز انتخاب آن است. بسته ارتقایی Handling که مخصوص موستانگ های اکوبوست با بسته ارتقایی High Performance است، رینگ های آلومینیومی 17 اینچی با تایرهای Pirelli P Zero تابستانی، سیستم دمپینگ MagneRide و محور ضد چپ کردن را شامل می شود. با تمام آپشن های موجود، موستانگ اکوبوست High Performance قیمت کلی 36755 دلار خواهد داشت که 30 دلار گران تر از موستانگ GT مدل 2020 با قدرت 460 اسب بخار است.

با معرفی موستانگ 2.3 لیتری High Performance Package، انتخاب موستانگ مناسب برای مشتریان کمی سخت شده است. قیمت 32760 دلار تفاوت اندکی با قیمت موستانگ GT پایه دارد و سخت است که این امر را نادیده گرفت که با هزینه چند دلار بیش تر می توان موتور 5.0 لیتری Coyote V8 با قدرت 460 اسب بخار را در این خودرو داشت. این یک چالش برای مشتریان موستانگ خواهد بود.

نظر خود را بنویسید