ایران‌خودرو شرایط فروش نقد و اقساط پژو ۵۰۸ را اعلام کرد

گروه خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای از جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط یکی از محصولات جدید خود رونمایی کرد که طبق این شرایط جدید مشتریان می‌توانند از تسهیلات ارائه شده توسط این شرکت استفاده کرده و با تخفیف ویژه خودروی پژو ۵۰۸ را خریداری کنند.

شرکت ایکاپ که شرکت مشترک ایران‌خودرو و پژو فرانسه است در اطلاعیه‌ای از آغاز این طرح خبر داد که مشتریان می‌توانند از امروز نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام کرده و مراحل خرید این خودروی جدید را انجام دهند. طبق اعلام ایکاپ، این ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت و به محض تکمیل ظرفیت، امکان ثبت نام بسته می‌شود.

طبق اطلاعات مندرج در اطلاعیه این شرکت، ثبت نام صرفا از سایت انجام شده و مشتری پس از پرداخت مبلغ تعیین شده، گواهی خرید خود را دریافت می‌کند. همچنین چک‌های این طرح در وجه شرکت ایکاپ صادر می‌شود.

 

پژو 508

خودروهای تحویل داده شده در رهن شرکت ایران‌خودرو خواهد بود و پس از اتمام اقساط، به نام مشتری منتقل می‌شود. همچنین مشتری در موعد مقرر می‌تواند با مراجعه به نمایندگی‌های منتخب ایکاپ نسبت به تحویل خودروی خریداری شده اقدام نماید.

قیمت این خودرو در این طرح فروش، ۲۲۹ میلیون تومان تعیین شده است که مشتریان در طرح خرید نقدی می‌توانند از تخفیف ۵ میلیون تومانی استفاده کنند. تحویل این خودرو در طرح نقدی ۱۰ روزه بوده و همچنین تحویل خودرو در طرح اقساطی ۱۵ روزه است.

مشتری برای ثبت نام در طرح فروش اقساطی نیز باید ۱۴۴ میلیون تومان پیش پرداخت، واریز کند و مابقی مبلغ به صورت ۲۴ ماهه و در ۴ چک ۶ ماهه از وی دریافت می‌شود. مبلغ هر کدام از چک‌های صادر شده ۲۶ میلیون و دویست هزار تومان خواهد بود. از دیگر شرایط این فروش نقد و اقساط پژو ۵۰۸ می‌توان به تنوع رنگ بالای این خودرو اشاره کرد که در رنگ‌های سفید، نقره‌ای، مشکی، ذغالی و خاکستری اشاره کرد.

منبع: چرخان

نظر خود را بنویسید