تصاویر جدید از مگان RS!

با دیدن این عکس‌ها می‌توان برای اولین بار موتور دولیتری توربوشارژ گازولینی این خودرو را مشاهده کرد اما هنوز مشخص نیست که این موتور چه قدرتی را ارائه خواهد کرد. طبق گزارش‌هایی که در گذشته از این ماشین به دست خبرگزاری‌ها رسیده بود؛ این موتور قدرتی نزدیک به ۳۰۰ اسب بخاری خواهد داشت و از گیربکس دوگانه اتوماتیک و دستی بهره خواهد برد.

توانایی‌های چرخشی مگان RS با استفاده از چرخ‌عقب‌های سفارشی شده اتومبیل‌های رده بالا پیشرفت خواهد کرد و علاوه بر این، سیستم تعلیق اسپورت، دیفرانسیل با لغزش محدود و به طور کلی بهبود‌ آیرودینامیکی چیز‌هایی هستند که شاهد پیشرفت آن‌ها در این اتومبیل خواهیم بود.

در این تصاویر اتاق مگان RS نیز قابل مشاهده است. صندلی‌های اسپورت که بر بالای آن‌ها عبارت “R.S” ثبت شده است و رد دوخت‌های قرمز رنگ در آن به چشم می‌خورد. ردپای رنگ قرمز را بر روی کمربند‌های ایمنی، فرمان، دنده و به احتمال زیاد قسمت‌های دیگر اتاق ماشین می‌توان دید. به نظر می‌رسد این اتومبیل اسپورت نسبت به مدل معمولی‌اش از قابلیت‌های هیجان انگیز‌تری برخورددار باشد که برای اطلاع یافتن از آن‌ها باید تا ماه آینده صبر کرد.

 
 

نظر خود را بنویسید