جدیدترین خودروهایی که در سه‌ماهه پایانی 2017 به بازار خواهندآمد را بشناسید

هنوز سه‌ماه تا پایان 2017 زمان باقی مانده‌است و قرار است بسیاری از خودروسازان بزرگ مدل‌های متنوعی از خودروهای خود را در این مدت روانه بازار کنند.

با وجود اینکه ده‌روز از شروع ماه اکتبر گذشته است، این ماه هنوز شگفتی‌های قابل توجه‌ی برای ارایه دارد. در این مطلب تنها به بررسی خودروهایی می‌پردازیم که در اکتبر 2017 ارایه خواهند شد.

استون‌مارتین DB11 V8
این خودرو مدل سبک‌تر و اسپورت‌تری از DB11 V12 است که دارای موتور AMG 503 اسب بخار می‌باشد.

استون‌مارتین Vantage 
این نسخه، قوی‌ترین نسخه ساخته‌شده و آخرین استون‌مارتین Vantage  می‌باشد که نسبت به مدل پیشین V12 قدرت بیشتری دارد.

ب‌ام‌وسری 6GT
پس از مدل 5، مدل 6 GT ارایه می‌شود و ظاهری زیباتر از مدل‌های قبلی خواهد داشت.

کیا استونیک
کیا در این ماه با ارایه استونیک خود رقیبی برای نیسان جوک ارایه خواهدداد. این خودرو در دو مدل ارایه می‌شود و هم برای دو سرنشین و هم برای چهار سرنشین کاملا مناسب خواهد بود.

مک‌لارن اسپایدر 570s
این کوپه سوپراسپورت از موتور بای‌توربو 3.8 لیتری با توان 562 اسب‌بخار استفاده می‌کند. قیمت این خودرو 165 هزار یورو تخمین زده‌شده است.

مرسدس بنز S-class
در این فیس لیفت حجم زیادی از تکنولوژی‌های جدید به کار گرفته‌شده است که از جمله آنها می‌توان به صفحه نمایش دوگانه وسیع‌تر اشاره نمود. همچنین تلاش شده‌است که این خودرو، خودرویی شبه خودران باشد.

پورشه پانامرا اسپورت توریزمو
این خودرو تنها پانامرای 5 سرنشینه پورشه است و ظرفیت باکش 20 لیتر بیشتر از مدل لیفت‌بک استاندارد است. این خودرو تنها محصول پورشه است که از طرف پورشه "زیبا" توصیف شده‌است.

رکستون سانگ یانگ
این شاسی بلند پنج‌سرنشینه جدید در مدل اصلاح شده  از طراحی بیرونی مدرن و تکنولوژی‌ها و  امکانات جدید درون خودرو برخوردار خواهد بود و دارای دو پیشرانه خواهد بود که موتور اول یک پپیشرانه 2.2 لیتری دیزلی و موتور دوم یک پیشرانه 2 لیتری توربوشارژ بنزینی خواهد بود. تجهیزات ایمنی جدیدی نیز به این خودرو اضافه شده است.

 

نظر خود را بنویسید