رامک خودرو شرایط فروش رکستون جی۴ مدل ۲۰۱۸ را اعلام کرد!

شرکت رامک خودرو، نماینده رسمی و انحصاری شرکت سانگ‌یانگ کره جنوبی در ایران در اطلاعیه‌ای از شرایط فروش خودروی تازه وارد خود خبر داد. رکستون جی۴ مدل ۲۰۱۸ که به تازگی در نمایشگاه خودرو گرگان نیز رونمایی شده بود با شرایط ویژه پیش‌فروش می‌شود!

شرکت رامک خودرو که نماینده رسمی شرکت سانگ‌یانگ کره جنوبی در کشورمان است، با اعلام شرایط پیش‌فروش ویژه خودروی رکستون جی۴ مدل ۲۰۱۸، به نقاضای مشتریان این خودروی جدید پاسخ داد.

طبق شرایط اعلام شده توسط شرکت رامک خودرو ، رکستون جی۴ مدل ۲۰۱۸ با قیمت قطعی ۲۹۴ میلیون تومان به مشتریان عرضه خواهد شد که می‌توانند در دو موعد تحویل اردیبهشت و خرداد ۹۷ نسبت به ثبت‌نام خرید این خودرو اقدام نمایند.

 

شرایط فروش رکستون

 

مشتری می‌تواند بسته به نیاز و نقدینگی خود با پیش پرداخت ۸۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان ثبت‌نام خود را برای خرید رکستون جی۴ مدل ۲۰۱۸ انجام دهد و پس از ۳۰ روز ودیعه دوم که ۴۰ و ۵۰ میلیون تومان بسته به زمان تحویل خودرو است، پرداخت کرده و موعد پیش‌پرداخت سوم در  موعد تحویل خرداد نیز ۲۰ روز پس از پرداخت ودیعه دوم خواهد بود.

امک خودرو برای خریداران و متقاضیان این طرح پیش فروش، ۱۸ درصد سود در نظر گرفته است که مشتریان می‌توانند در صورت انصراف از سود ۱۵ درصدی این شرکت بهره‌مند شوند. همچنین رامک خودرو، نماینده رسمی و انحصاری شرکت سانگ‌یانگ کره جنوبی در ایران با اعطای هدیه یک تا ۴ میلیون تومانی به مشتریان، تخفیف خوبی نیز برای خریداران اولین سری پیش‌فروش این خودرو در نظر گرفته است.

رکستون جی۴ مدل ۲۰۱۸ جزو خودروهای شاسی بلند این برند کره ای بوده که نسل چهارم آن به شمار می رود. شاسی مستقل در نسل چهارم نکته ویژه ای است که می توان برای آن اشاره کرد.

 

این خودرو از گوگل اندروید اتو و اپل کارپلی پشتیبانی کرده و کاربر قادر به اتصال گوشی هوشمند خود به مانیتور ۹.۲ اینچی است. نمایشگر موجود در این اتومبیل تصویر ۳۶۰ درجه اطراف را در اختیار شما قرار می‌دهد تا به راحتی بتوانید خودرو را پارک و یا از پارک خارج کنید.

منبع: چرخان

نظر خود را بنویسید