جشنواره ویژه عید تا عید

15% تخفیف تا عید غدیر خم🎉

رونمایی از نسخه ارتقا یافته رنو کوئید در نمایشگاه GIIAS 2017 اندونزی

این کراس اوور جمع وجور به یک برگ برنده برای رنو در بازار آسیا تبدیل شده است و خودروساز فرانسوی در نمایشگاه خودرویی اندونزی یک استایل کاملا متفاوت را برای آن در نظر گرفته و تحت عنوان کانسپت ” اکستریم اسپرت ” معرفی کرده است.

Renault Kwid Extreme Concept – 2017 GIIAS

Renault Kwid Extreme Concept – ۲۰۱۷ GIIAS

این خودرو از یک کیت بدنه تهاجمی تر نسبت به نسخه استاندارد و چرخهای بزرگ بهره می‌برد که ظاهری متمایل به یک خودروی پرفورمنس را به آن داده است.

اکستریم یک کلمه کاملا مناسب برای این نسخه از کوئید است. رنو، نمای جلو خودرو را با نوارهای قرمز و برجسته و ال ای دی‌های برجسته بروز کرده است. رنو همچنین گلگیرهای پهن تر، رکاب های برجسته و رینگ های اسپرت OZ را در کوئید اکسترین اسپرت کار کرده است.

نمای عقب خودرو نیز از همین سبک و سیاق تبعیت می‌کند. دو دریچه هوای غیرواقعی در کناره های سپر باعث زیبایی بیشتر آن شده اند و یک دیفیوزر بزرگ به همراه باله های بزرگ روی سقف خودرو دیده می‌شود

Renault Kwid Extreme Concept – 2017 GIIAS

Renault Kwid Extreme Concept – ۲۰۱۷ GIIAS

تغییرات کوئید اکستریم اسپرت در داخل کابین دیده نمی‌شود اگرچه پس از نصب یک کیت بدنه تهاجمی، کمی عجیب است که داخل کابین تغییر نکرده باشد.

پیشرانه خودرو نیز تغییری نکرده و کوئید اکستریم از همان موتور یک لیتری با توان ۶۸ اسب بخار و گیربکس دستی پنج دنده بهره می‌برد.

این اولین بار نیست که رنو به تولید یک کوئید اسپرت فکر می‌کند. در سال ۲۰۱۶ این شرکت کانسپت کوئید ریسر(Racer) را در نمایشگاه خودروی هند رونمایی کرد.

نظر خود را بنویسید