سانتافه 2017 با تحویل یک ماه به بازار آمد

 بی گمان یکی از محصولات پر طرفدار ایرانیان در حوزه خودروهای شاسی بلند، خودروی سانتافه از برند هیوندای است که سال ها حضور موفق در ایران را در کارنامه خود دارد.

سانتافه با موتور 2400 سی سی وارد کارزاری به نام بازار خودرویی ایران شد. آن هنگام هنوز طب شاسی بلند سواری ایران را نگرفته بود اما ورود این خودروی شیک و با کیفیت توانست به بالا رفتن درجه طب شاسی بلند سواری کمک شایان توجهی کند.

سانتافه 2017 را شرکت کرمان موتور وارد می کند و قرار بر این است که در آینده تولید این خودرو در دستور کار کرمانی ها قرار بگیرد.

 سانتافه 2017

برخی از مشخصات سانتافه 2107:

این شاسی بلند کره ای با طراحی زیبایی که دارد سعی کرده همه اقشار علاقه مند به خود از پیر و جوان و زن و مرد را راضی نگاه دارد.

در نوشته پیش روی سعی می کنیم تنها بخشی از اطلاعات فنی و امکانات این خودرو را در اختیار شما قرار دهیم.

سانتافه مجهز به چراغ های روشنایی روز (LED) است که ایمنی را افزایش می دهد و چراغ های مه شکن که در هوای بد دید راننده را بهبود می بخشد. البته برخی در کشور بر این عقیده هستند که داشتن چراغ های مه شکن با توجه به شرایط اقلیمی ایران ضرورت نداشته و تنها قیمت خودرو را برای خریدار ایرانی افزایش می دهد.

آینه های جانبی سانتافه 2107 دارای گرمکن بوده و در  هوای بارانی دید را افزایش می دهند. این همان مشکلی است که متاسفانه خودروهای تولید داخل دارند و شما در هوای بارانی نمی توانید به خوبی رانندگی کرده و برخی مواقع نیز این نقص باعث خسارات جانی و مالی زیادی می شود.

سابق بر این و قبل از ورود قول های خودروساز به ایران برخی از جوانان برای خودروهای آن زمان خود از بال در پشت صندوق عقب استفاده می کردند تا خودرو شکیل تر شود و البته چراغ خطر تعبیه شده در بعضی از این بال های تزئینی نیز دلیل دیگری برای استفاده از آنها در خودروهای سواری دهه های گذشته بود اما سانتافه 2017 دارای چراغ LED ترمز سوم است که در بالای درب صندوق عقب قرار دارد با نور شفافی که  دارد به خوبی برای راننده های پشت سر قابل دیدن است.

این شاسی بلند زیبا دارای ریمگ های آلومینیومی 19 اینچی است که به شما قدرت مانور بیشتری را می دهد.

طراحی و عملکرد سانتافه با تفکر ایجاد آسایش و رفاه صورت گرفته است. کاربردی بودن خودرو و تجهیزات آن در لحظاتی که احساس نیاز می کنید به کمک شما خواهند آمد. مشخصات فنی خودرو به صورتی می باشد که در سفرهای درون شهری و خارج از شهر جوابگوی شما خواهند بود.

 

شرایط جدید فروش:

قیمت نهایی اعلام شده برای فروش سانتافه 2017 در آبان ماه، 249 میلیون و 900 هزار تومان است و شما با پرداخت کل این مبلغ می توانید برای خرید اقدام کنید.

کرمان موتوری ها زمانی یک ماهه را برای تحویل خودروی خریداری شده اعلام کرده اند که در صورت تاخیر در آن به شما 2.5 درصد سود پرداخت خواهند کرد.

 

منبع: پرشین خودرو

همچنین بخوانید:

*قابل اعتمادترین برند های دنیای خودرو را بشناسید

*اولین ایربگ سانروف توسط یک شرکت کره‌ای تولید شد

*هیوندای با سیستم هشدار صندلی عقب مانع از جان‌باختن کودکان به‌جا‌مانده در صندلی عقب خواهد شد

نظر خود را بنویسید