شاسی بلند 7 سرنشین «برلیانس» رونمایی شد

برلیانس، برند نام آشنای چینی که برخی از محصولات آن برای تامین بازار کشور در سایت‌های پارس خودرو تولید و مونتاژ می‌شود، اخیرا از یک خودروی شاسی بلند جدید تحت عنوان V7 رونمایی کرده است که قابلیت حمل 7 سرنشین بزرگسال را خواهد داشت.

 برلیانس v7

 

 این خودرو طبق ادعای منابع خبری، در واقع همان خودروی شاسی بلند برلیانس V6 است که دارای همان طراحی، همان پیشرانه، همان پلتفرم است، اما بزرگ‌ترین تفاوت آن با دیگر خودروی شاسی بلند برلیانس در طول کلی آن خواهد بود که حالا به 4702 میلی متر رسیده است تا قابلیت نصب 7 صندلی در داخل کابین آن وجود داشته باشد.
این خودرو همانند نسخه V6، در زیر کاپوت خود تنها از یک پیشرانه چهار سیلندر توربوشارژر سود می‌برد که قادر به تولید 204 اسب بخار قدرت خواهد بود، اما در خطوط انتقال آن دو جعبه دنده متفاوت در نظر گرفته شده است که اولین آن یک جعبه دنده 6 سرعته دستی بوده و دیگری هم یک جعبه دنده اتوماتیک 7 سرعته از نوع DCT خواهد بود.
در پایان هم شرکت خودروسازی برلیانس به رغم ارائه اطلاعات محدود از این خودرو، اعلام کرده است که هر دو خودروی شاسی بلند V6 و نسخه هفت سرنشین آن با نام V7 از ماه نوامبر سال جاری در بازار بزرگ چین عرضه خواهد شد که برای داشتن هریک از آنان نیاز به پرداخت هزینه 150 هزار یوان در مدل‌های پایه خواهد بود.

منبع: پرشین خودرو

همچنین بخوانید:

*احتمال رونمایی از مزدا3 مدل 2018 در نمایشگاه توکیو

*تصاویر جاسوسی جدید از ب‌ام‌و x2 لو رفت!

*کوییک ماه آینده به بازار می‌آید!

*آیا در آینده شاهد رولزرویس های برقی خواهیم‌بود؟

نظر خود را بنویسید