شرایط جدید فروش فوری پژو ۲۰۶ تیپ ۲ اعلام شد

به گزارش چرخان، در حالیکه کمتر از ۳ روز به پایان سال ۹۶ باقی مانده است، شرکتهای خودروساز داخلی در ارائه طرح‌های فروش و پیش‌فروش خود خللی ایجاد نکرده‌اند و روزانه طرح‌های مختلفی را برای محصولات خود اعلام می‌کنند که در جدیدترین خبر از خودروسازان ایرانی، ایران‌خودرو شرایط جدید فروش فوری پژو ۲۰۶ تیپ ۲ را اعلام کرد که به صورت تحویل فوری ثبت نام می‌شود.

در اطلاعیه صادر شده توسط ایران‌خودرو، مشتریانی که قصد خرید این خودرو را دارند می‌توانند با مراجعه به سایت رسمی فروش این شرکت و همچنین نمایندگی‌های مجاز ایران‌خودرو نسبت به ثبت نام در این طرح فروش اقدام نمایند. این شرایط فروش به صورت فوری و نقدی بوده و تسهیلاتی برای آن در نظر گرفته نشده است.

همچنین این شرایط فروش از روز ۲۶ اسفند آغاز خواهد شد که و تا زمان اتمام ظرفیت مشخص شده برای آن ادامه خواهد داشت. بدیهی است پس از اتمام ظرفیت، ثبت نام بسته خواهد شد و امکان خرید برای مشتریان فراهم نخواهد بود. در این اطلاعیه فروش رنگ‌های مختلفی برای پژو ۲۰۶ تیپ ۲ ذکر شده که مشتریان می‌توانند از بین رنگهای سفید، خاکستری، مشکی و نقره‌ای خودروی مدنظرشان را سفارش دهند.

قیمت این خودرو ۳۳ میلیون و ۷۷۹ هزار تومان تعیین شده است که بدیهی است هزینه‌های قانونی به این مبلغ اضافه خواهد شد. همچنین منظور از تحویل فوری در این شرایط فروش، تحویل ۳۰ روزه است که طبق اولویت ثبت نام انجام خواهد شد.

از دیگر شرایط اعلام شده در این شرایط فروش، عدم امکان تنظیم صلحنامه است که مشتریان امکان فروش حواله را نخواهند داشت.

نظر خود را بنویسید