شرایط فروش اعتباری دانگ فنگ H30Cross اتوماتیک ایران‌خودرو اعلام شد!

طبق اطلاعیه صادر شده توسط این شرکت خودروسازی، مشتریان می‌توانند با پیش پرداخت ۲۰ میلیون تومان با شرایط اعتباری متنوع صاحب یک دستگاه خودروی دانگ فنگH30Crosss اتوماتیک شوند. این خودرو در رنگ های سفید، مشکی، نقره‌ای، خاکستری، آبی رویال، قرمز، نارنجی ارائه شده و مشتری می‌تواند با تخفیف ویژه کارت طلایی تک ستاره دریافت کند.

از دیگر شرایط موجود در این بخشنامه فروش، امکان خرید اقساطی تا ۲۴ ماه برای این خودرو است که مشتری در دو ساختار متفاوت عادی و منعطف می‌تواند اقساط را تعیین و واریز کنید.

 

شرایط فروش بهمن h30 کراس

حداقل اقساط در این طرح فروش به صورت عادی ۸ میلیون ۲۰۰ هزار تومان است که طی ۴ چک به خودروساز داده خواهدشد. حداکثر اقساط نیز ۱۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است که طی دو چک ۶ ماهه به خریدار پرداخت خواهد شد.

از دیگر شرایط طرح فروش اعتباری دانگ فنگ H30Cross اتوماتیک:

۱- تاریخ آغاز ثبت نام اول بهمن ۱۳۹۶ خواهد بود.

۲- کارت طلایی ارائه شده در این طرح، اجباری نبوده ولی با تخفیف ویژه به فروش می‌رسد که شامل مواردی چون: حمل رایگان، امداد بالینی، جبران خسارت، سرقت کلی، سرقت جزئی، مشاوره فنی و سایر خدمات ویژه است.

۳- ایران‌خودرو نسبت به تغییرات قیمتی در هزینه‌های قانونی یا هر هزینه دیگر مسئول نبوده  و تمامی تغییرات قبل از صدور فاکتور بر عهده مشتری بوده و این شرکت صرفا نسبت به قیمت قطعی بعد از صدور فاکتور متعهد خواهد بود.

۴- شرکت ایران‌خودرو برای این طرح، تعداد محدودی از دانگ فنگ H30Cross اتوماتیک را در نظر گرفته است و در صورت اتمام ظرفیت، ثبت نام متوقف خواهد شد.

۵- این طرح فروش، قابلیت تنظیم صلح‌نامه ندارد.

منبع:چرخان

*شرایط پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه بهمن اعلام شد

*شرکت‌های مجاز پیش‌فروش خودرو معرفی شدند

*فروش نقد و اقساط بی وای دی S6

*27دی، «دنا پلاس» پیش فروش می شود

*قیمت نهایی هایما S5 مشخص شد

نظر خود را بنویسید