شرایط فروش تویوتا C-HR با قیمت های جدید اعلام شد

شرکت ایرتویا شرایط فروش جدید نقدی و اقساطی خودروی کراس اوور اسپرت تویوتا C-HR را اعلام کرد. در این شرایط فروش این خودرو در 4 تیپ با نام های Advance، Dynamic، Premium و Loung به فروش می رسد که آخرین تیپ ذکر شده فول ترین آن‌ها بوده و تنها تیپی است که از سیستم چهارچرخ محرک برخوردار است. 
قیمت فروش نقدی این تیپ‌ها نیز به ترتیب 195 میلیون و 50 هزار تومان، 229 میلیون و 500 هزار تومان، 239 میلیون و 500 هزار تومان و 269 میلیون و 500 هزار تومان است.
تمامی مدل ها نیز متعلق به سال 2017 هستند.
در شرایط فروش اقساطی نیز با پیش پرداخت های 115 الی 209 میلیون تومانی می توان اقدام به خرید خودرو کرد که خودرو را در 10 روز کاری نیز دریافت می کنید. جزییات این شرتیط فروش را در جدول زیر می توانید مطالعه کنید. 

 

تویوتا C-HR

تویوتا CHR در مدل 1.8 لیتری هیبریدی به یک پیشرانه 4 سیلندر خطی مجهز شده که دقیقاً 1798 سی‌سی حجم دارد و دو پیشرانه برقی و بنزینی روی آن نصب شده است. پیشرانه بنزینی می‌تواند حداکثر 98 اسب بخار را در 5200 دور در دقیقه تولید کند و پیشرانه برقی می‌تواند حداکثر 53 اسب بخار را تولید کند و جمعاً این عدد برای CHR به حداکثر 122 اسب بخار می رسد.
تویوتا CHR هیبریدی به عنوان یک خودروی کم مصرف می‌تواند در شهر به صورت ترکیبی تنها 3.9 لیتر بسوزاند که عدد بسیار کمی برای چنین خودرویی است و میزان تولید CO2 این خودرو 87 گرم در هر کیلومتر است که تویوتا CHR را به خودرویی پاک تبدیل می‌کند.
مدل توربو C-HR نیز با داشتن پیشرانه ای چهار سیلندر خطی به حجم دقیق ۱۱۹۷ سی سی توانایی تولید ۱۱۵ اسب بخار قدرت در ۵۶۰۰ دور بر دقیقه و ۱۸۵ نیوتون متر گشتاور را در دور موتور ۱۵۰۰ تا ۴۰۰۰ دور بر دقیقه دارد. جعبه دنده ی این مدل نیز از نوع CVT است و انتقال نیرو به هر چهارچرخ خودرو انجام می شود. 
در بخش امکانات نیز این خودرو به تجهیزاتی نظیر سيستم كنترل پايداری خودرو (VSC)، سيستم كنترل لغزش خودرو بر روی سطوح لغزنده (TRC)، سيستم كنترل نوسانات تریلر (TSC)، سیستم ترمز پارک برقی (EPB) و یا سیستم های دیگری نظیر سيستم هوشمند ورود بدون كليد+ دكمه استارت، سيستم كنترل اتوماتيک در سر بالایی HAC و ... مجهز است.

منبع:خودروبانک

 

 

 

 

نظر خود را بنویسید