شرایط فروش محصولات بی وای دی توسط کارمانیا

خودروی کراس اوور بی وای دی S6 به صورت نقدی با قیمت ۹۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و با زمان تحویل ۳۰ روزه به فروش می رسد. پیش فروش نقدی این خودرو نیز با پیش پرداخت ۴۹، ۳۰ و ۱۰ میلون تومانی انجام می شود که زمان تحویل خودروها بهمن و اسفند ۹۶ است. سود مشارکت در این حالت بین ۱۵ تا ۱۸ درصد است. 
خودروی S6 به صورت اقساطی نیز عرضه می شود و با پیش پرداخت ۳۵ و ۲۵ میلیون تومانی می توان نام نویسی کرد. اقساط نیز به صورت های ۶ تا ۳۶ ماهه هستند و زمان تحویل خودروها بهمن ماه ۹۶ است. 
در خصوص مشخصات این کراس اوور که اولین محصول بی وای دی در کشور نیز محسوب می شود. در طول 4810 میلی متر، عرض 1555 میلی متر، ارتفاع 1725 میلی متر و همچنین با فاصله بین دو محور 2720 میلی متر ساخته شده است که از این سایز بدنه، حداقل وزن خشک 1770 کیلوگرمی بدست آمده است. حال برای حرکت دادن این خودروی حدودا 1.77 تنی از یک موتور 2400 سی سی چهار سیلندر استفاده شده است که در 5800 دور بر دقیقه می‌تواند 160 اسب بخار قدرت و همچنین در 4000 دور بر دقیقه نیز می‌تواند گشتاور 229 نیوتن متر تولید کند که پس از این عمل، توسط جعبه دنده‌ 6 سرعته دوکلاچه DCT دریافت شده و به چرخ‌های محرک اتومبیل ارسال می‌شود.
اما شرکت کارمانیا امکان مشارکت در تولید را نیز برای مشتریان خود فراهم کرده است به این صورت که می توانند با پیش پرداخت ۶۰ میلیون تومانی و با سود مشارکت ۲۴ درصدی برای خودروی S6 نام نویسی کنند که زمان تحویل خودرو در این شرایط مرداد ماه ۹۶ است. دو محصول جدید کارمانیا یعنی خودروی لوکس S7 و سدان F3 نیز به صورت مشارکت در تولید عرضه می شوند و با پیش پرداخت ۱۵، ۲۰ و ۲۵ میلیون تومانی می توان نام نویسی کرد. زمان تحویل مدل S7 مهر ماه ۹۷ و مدل F3 نیز خرداد و اردیبهشت ۹۷ است. می توانید جزییات این شرایط را در جدول زیر مطالعه کنید.

 

شرایط فروش محصولات کارمانیا

منبع: خودروبانک

نظر خود را بنویسید