شرایط فروش نقدی و اعتباری رنو داستر اعلام شد

به نقل از عصرخودرو، بر اساس بخشنامه فروش نگین خودرو، رنو داستر هم‌اکنون در دو مدل ۲WD و ۴WD و در دو تیپ SE و PE و با مدل ۲۰۱۷ با شرایط متنوع نقدی و اعتباری و پرداخت چندمرحله‌ای به فروش می‌رسد.

بر این اساس، قیمت رنو داستر ۲WD در تیپ SE معادل ۱۱۴ میلیون تومان است و خریداران در شرایط خرید نقدی از تخفیف ۳ میلیون تومانی نیز بهره‌مند خواهند شد ضمن آنکه در این طرح، امکان پرداخت دومرحله‌ای قیمت خودرو نیز وجود دارد. برای این خودرو شرایط فروش اعتباری نیز در نظر گرفته‌ شده است که بر این اساس خریداران می‌توانند با پیش‌پرداخت ۵۷٫۱ میلیون تومان، از وام ۶۰ میلیون تومانی نگین خودرو بهره‌مند شوند که بازپرداخت آن ۱۲ ماهه (بدون کارمزد) و ۲۴ ماهه خواهد بود.

نگین خودرو همچنین مدل‌های دو دیفرانسیل این خودرو را نیز در دو تیپ SE و PE عرضه می‌کند که در تیپ PE، کروز کنترل و ESP نیز بر روی خودروها نصب شده است.
بر اساس اعلام این شرکت، قیمت تیپ PE معادل ۱۱۴ میلیون تومان و قیمت تیپ SE معادل ۱۲۴ میلیون تومان است که در صورت خرید نقدی، خریداران از تخفیف ۳ میلیون تومانی بهره‌مند خواهند شد ضمن آنکه امکان پرداخت دومرحله‌ای مبلغ خرید نقدی نیز برای خریداران فراهم شده است.
در شرایط فروش اعتباری این دو خودرو، خریداران می‌توانند با پیش‌پرداخت ۵۷٫۱ میلیون تومانی (برای مدل‌های PE) و پیش‌پرداخت ۷۲ میلیون تومانی (برای مدل‌های SE) اقدام به خرید این خودرو کنند و باقی مبلغ خودرو را طی ۱۲ یا ۲۴ ماه بپردازند.
بر اساس اعلام نگین خودرو، داستر در تیپ‌های مختلف و برحسب شرایط فروش، در فاصله ۱۵ تا ۳۰ روز به خریداران تحویل خواهد شد.

نظر خود را بنویسید