شرایط فروش وانت پادرا و نیسان زامیاد منتشر شد!

قیمت تعیین شده برای این خودرو ۴۲ میلیون و ۸۷۲ هزار تومان است که ۲ میلیون ۸۰۰ هزار تومان تخفیف شامل حال این شرایط خرید در نظر گرفته شده و بعد از ۴۵ روز پس از ثبت نام وانت پادرا به مشتریان تحویل داده می‌شود. تنها رنگ سفید این وانت عرضه شده است.

پیش روی متقاضیان خرید وانت نیسان زامیاد نیز سه گزینه پیش فروش نقدی، پیش فروش اعتباری یا اقساطی وجود دارد که در پیش فروش نقدی خریداران می‌توانند ۱۰ الی ۱۸ میلیون به عنوان پیش پرداخت بپردازند؛ سود مشارکت ۲۴ الی ۲۶ درصد و سود انصراف سالیانه ۲۲ الی ۲۴ درصد در نظر گرفته شده است و زمان تحویل نیسان زامیاد در این گزینه مهر ماه ۹۶ خواهد بود.

در پیش فروش اعتباری نیز دو تیپ تک سوز و دوگانه سوز نیسان عرضه خواهد شد و حداکثر سقف تسهیلات در این گزینه خرید ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان مشخص شده است. از سوی دیگر گزینه اقساطی با بازپرداخت‌های ۱۲، ۱۶، ۱۸، ۲۴ یا ۳۶ ماهه بدون بهره تا نرخ ۲۰ درصد بهره تعیین شده است. متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت گروه خودروسازی سایپا یا نمایندگی‌های مجاز این شرکت در سراسر کشور مراجعه فرمایند.

نظر خود را بنویسید

نظرات

وانت پادرا
سلام برای کسانی که میخوان وانت پادرا بخرند توصیه میکنم اصلا ماشین از نظر اتاقی قابل استاندارد نیست بخصوص اتاق جلو استحکام لازم را نداره .بنده خریدم اصلا ارزش راضی نیستم
۱۳۹۶/۱۲/۱۱