فروش نقدی تیوولی با شرایط ویژه آغاز شد

 قیمت علی الحساب این محصول کره ای 105 میلیون و 400 هزار تومان اعلام شده است و علاقه مندان می توانند در روش نقدی با تحویل 150 روزه تنها با پیش پرداخت 500 و یا 70 میلیون تومان خرید خود را انجام دهند.
مابقی هزینه این خرید بعد از صدور دعوتنامه و قبل از زمان تحویل باید پرداخت شود و رامک خودرو نیز برای این خریداران نرخ سود مشارکت 18 درصد را در نظر گرفته است.
خریداران با پیش پرداخت 70 میلیون تومان از 1 میلیون و 300 هزار تومان تخفیف نقدی و خریداران با پیش پرداخت 50 میلیون تومان نیز هدیه نقدی 650 هزار تومانی دریافت خواهند کرد.
در مدل فروش نقدی دیگری شما می توانید برای ثبت نام 50 میلیون تومان پیش پرداخت واریز کنید و یا در مرحله اول 35 و بعد از 2 ماه 10 میلیون دیگر پرداخت کرده تا تیوولی خود را در یکی از ماه های تابستان تحویل بگیرید.

اما رامک خودرویی ها دو طرح سپاس و مهر را نیز در بخشنامه جدید خود معرفی کرده اند که بر این اساس شما در طرح سپاس با پرداختی همانند مدل فروش نقدی 150 روزه ثبت نام خواهید کرد اما خودروی خود را بعد از 180 روز تحویل خواهید گرفت.
برای خریداران تیوولی در طرح سپاس نیز هدایای نقدی در نظر گرفته شده است.
اما در طرح مهر شما تنها با پرداخت 10 میلیون تومان ثبت نام کرده و در مراحل بعدی نیز 30 و 40 میلیون بستگی به کد طرح خریداری شده، پرداخت می کنید.
خودروی تیوولی شما بعد از 9 ماه تحویل داده خواهد شد و هدیه نقدی رامک خودرو برای ان خرید نیز پا برجا خواهد بود.
خودروهای فروخته شده دارای 5 سال گارانتی و یا 150 هزار کیلومتر پیمایش است و به گزارش پرشین خودرو از سرویس های خدمات امداد VIP شامل حمل رایگان خودرو به تعمیرگاه، تعویض لاستیک پنچر و زاپاس، سوخت رسانی و تعویض باتری بهره خواهند برد.

 

سانگ یانگ تیوولی

 

منبع: پرشین خودرو

همچنین بخوانید:

*آغاز پیش فروش تیگو7 با اقساط 30 ماهه

نظر خود را بنویسید