چه خودروهایی را می توان در بازه قیمتی ۱۰۰ تا ۱۵۰میلیونی در بازار خرید؟ +جدول

چه خودروهایی را می توان در بازه قیمتی ۱۰۰ تا ۱۵۰میلیونی در بازار خرید؟ +جدول

 

البته اصلا نمی توان در حال حاضر انتظار داشت با حدود ۱۵۰ میلیون تومان خودرویی بهتر از پژو ۲۰۷ اتوماتیک یا ساندرو استپ وی اتوماتیک را خریداری کرد .

در این رنج البته می توان خودروهای چینی نظیر چانگان cs 35 ، بسترن بی ۳۰ و یا احتمالا آریزو ۵ را نیز خرید ولی خودروهایی که در این رنج قیمت حدودا در ابتدای سال وجود داشتند به بازه های قیمتی خیلی بالاتری کوچ کرده اند که می توان به مزدا ۳ جدید و سراتو آپشنال اتوماتیک سایپا اشاره کرد .

اگر روند رو به رشد قیمتهای خودروهای داخلی به همین ترتیب پیش رود به احتمال زیاد در سال آینده در همین رنج قیمت می توان تنها خودروهایی نظیر پژو ۲۰۶ و یا سمند و پژو پارس را خریداری کرد . البته خیلی عجیب می باشد ولی بازار خودرو در کشور ثابت کرده است هیچ چیزی براش عجیب و غیر ممکن نخواهد بود .

هم اکنون که فروش فوری خودروسازان داخلی با قیمت حاشیه بازار انجام گرفته است و اتفاقا استقبال خیلی خوبی هم از طرف خریداران انجام گرفته است با توجه به قیمت های نجومی در نظر گرفته شده است برای این خودروها ، شاید بتوان گفت ادامه همین روند می تواند پراید را به بازه قیمتی ۱۰۰ میلیون تومان برساند .

21981410.jpg

نظر خود را بنویسید