۱۶ برند تولیدی ایران خودرو تحت پوشش خدمات امدادی قرار می گیرد

شهریار سلطانی

به گزارش «اخبار خودرو»، شهریار سلطانی در آئین آغاز جشنواره خدمات نوروزی ایران خودرو با بیان این‌مطلب گفت: فرا امداد، نصب تجهیزات، امداد بالینی، امدادپلاس و امداد گلس از خدمات جدید امسال ایساکو بوده است.

وی همچنین از راه اندازی اپلیکیشن امداد خودرو در سال جاری خبر داد و افزود: این اپ خدماتی از جمله مجهز کردن ناوگان امداد خودرو به سامانه AVl ،توسعه امکان ثبت درخواست خدمت از طریق اپلیکیشن و امکان ثبت درخواست از طریق web را امکانپذیر کرده است.

سلطانی با اشاره به هوشمندسازی پاسخگویی مرکز تماس تصریح کرد: این اقدام با هدف های متعددی انجام شد که افزایش درصد پاسخگویی و همچنین افزایش بهره وری از جمله این اهداف بود.

وی با بیان این که 13 درصد پذیرش های سال جاری در شیفت دوم انجام شده است، تصریح کرد: برای افزایش سرعت خدمات از پتانسیل نمایندگی ها استفاده و اقدام به تشکیل حلقه فنی کردیم براین اساس از این پس برای حل مشکل در شهرستان ها، اعزام نمایندگی انجام‌نمی شود بلکه از خبرگی نمایندگی ها استفاده و ظرف 6 ساعت مشکل حل خواهد شد.

معاون خدمات پس از فروش ایساکو در ادامه از افزایش 31 درصدی تعداد نمایندگی های پایلوت خبر داد و افزود: در حال حاضر از 420 شهر موجود 308 شهر دارای نمایندگی هستند و براساس برنامه ریزی انجام شده از سال آینده، 16 برند خودرویی تولیدی ایران خودرو در همه این نمایندگی ها پوشش داده خواهند شد.

به گفته وی، با هدف ارتقای کیفیت خدمات، طرح فالو اپ انجام شده است.

نظر خود را بنویسید