تصویر کفپوش 3D پژو 2008 مدل SR
  • تصویر کفپوش 3D پژو 2008 مدل SR
  • تصویر کفپوش 3D پژو 2008 مدل SR
  • تصویر کفپوش 3D پژو 2008 مدل SR
458,000 تومان

کفپوش سه بعدی کاملا ضد آب سانا طراحی شده جهت نصب در اتاق داخلی خودروی پژو 2008 با پوشش رکاب های خودرو-

*
هزینه ارسال: ارسال رایگان
|
زمان تحویل: 7-10 روز

مدل جدیدتر از کفپوش های سه بعدی شرکت سانا که بر اساس سیاست افزایش کیفیت مجموعه سانا با یک لبه اضافه در کفپوش های سه بعدی تولید شده که این زاویه جدید (لبه ها) روی رکاب خودرو شما قرار گرفته و پوشش کاملتر و زیباتری ایجاد میکند.
این محصول نیز با استفاده از مواد پلی یورتان و تی-پی-ای و با تکنولوژی نانوترمو تولید شده است که خاصیت ضد آبی، ضد لک و ضد بو را به محصول بخشیده است.
این مدل کفپوش مانند دیگر محصولات سانا بصورت لیزری برای هر مدل خودرو طراحی و قالب گیری شده اند ؛ که برهمین اساس بصورت کاملا ثابت در کف خودروی شما قرار گرفته و هیچگونه حرکت یا لغزشی را در زیر پا بدنبال نخواهد داشت و درنتیجه مشکلات ناشی از جمع شدگی کفی های معمولی موجود در بازار که میتواند باعث تصادف یا ناراحتی سرنشینان خودرو شود در هنگام استفاده ازین محصول هرگز بوجود نخواهد آمد.لازم بذکرست هنگام استفاده هیچ یک از مدل های کفپوش شرکت سانا چنین مشکلاتی برای مصرف کننده بوجود نمی آید.

خارج کردن و شستشوی این کفپوش ها نیز با وجود لبه های بلند بسیار ساده میباشد و شما میتوانید هرگونه زباله یا مایعات (حتی چسبنده)را به سادگی و در کوتاه ترین زمان از روی کفپوش خود تمیز نمایید.

استفاده از مواد درجه یک در تولید این نوع کفپوش ضمن انعطاف پذیری؛ استحکام مناسبی بهمراه آورده که این ویژگی و اطمینان ما به محصول تولیدی؛تضمین کیفیت و گارانتی یکساله این نوع کفپوش ها را از طرف مجموعه سانا برای شما به ارمغان اورده ست

نظرات

نظر های موجود
(3/14)
مهمان

با سلام

(1/2)
مهمان

با سلام برای صندوق پژو2008 کفپوش موجود نیست؟

یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

سلام وقت بخیر ":
بله موجود می باشد شما میتوانید در قسمت پژو انرا بیابید

(0/0)
مهمان

سلام
کفی سه بعدی برای سیتروئن C3 تولید شده؟

یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

سلام وقت بخیر:
نه عزیز جان میتونید از خود نمایندگی یا کارخونه این خودرو درخواست کنید چون اختصاصی فقط برای خود کارخونه تولید شده

(6/7)
مهمان

با سلام برای صندوق پژو2008 کفپوش موجود نیست؟

(1/4)
علی اسلامی علی آبادی

سلام کف پوش جعبه عقب برای پژو2008دارید

(1/1)
مهمان

سلام وقت بخیر ،کف پوش زیرپای راننده خیلی  زود سوراخ میشود ، برای اون چه کار کرده اید واز چه ایده ای استفاده نموده اید که استحکام بیشتری داشته باشد؟ ازطراحی زیباوسلیقه ای بکاربرده اید متشکرم.