درباره ما

 

«تولید داخلی، یک کلید واژه است»

رهبر انقلاب اسلامی، 1396/1/1

کارخانه

 

 

محصول ایرانی، مصرف کننده ایرانی

شرکت ثنا تجهیز غرب، در سال 1390 توسط مهندس امید کریمی و به منظور اشتغال‌زایی و تامین بخشی از کالای مورد نیاز هموطنان و کاهش سهم واردات کالا تاسیس شد. مهندس کریمی، پس از بررسی برندهای جهانی و معتبر تولیدکننده کفپوش‌های سه‌بعدی و با جمع‌آوری تیمی از متخصصین و محققان کشور عزیزمان، گام به عرصه تولیدی در خور نام ایران بزرگ نهاد.

در این راستا، به یاری مهندسان ایرانی و با به‌کارگیری پیشرفته‌ترین فناوری‌های طراحی و تولیدشده در ایران و با استفاده از باکیفیت‌ترین مواد اولیه، اولین کفپوش سه‌بعدی اختصاصی طراحی و تولید شده در ایران به بازار عرضه شد و حال مفتخریم که پس از سال‌ها تلاش و با تکیه بر دانش ایرانی، کفپوش‌های تولید شده در این مجموعه را که تحت نام تجاری سانا شناخته شده‌اند، با کیفیت برترین برند‌های جهانی  به شما هموطنان عزیز عرضه می‌داریم.

 

تنوع رنگ

 

استفاده از برترین تکنولوژی‌ها

ایده تولید کفپوش‌های اختصاصی هر خودرو که برای نخستین بار در سال 1390 توسط مهندس امید کریمی در ایران مطرح شد، ایده بسیار نوینی بود و بیش از 80 درصد تکنولوژی‌های مورد نیاز جهت تولید کفپوش‌های سه بعدی و اختصاصی سانا، وجود نداشت. لذا، در راستای عملی‌کردن این ایده، به فناوری‌های نوینی جهت اجرایی کردن هر فاز احتیاج بود. کلیه فناوری‌های مورد نیاز در کوتاه‌ترین زمان ممکن، توسط مهندسان ایرانی طراحی و تولید شد. اما با وجود دستیابی به تکنولوژی‌های مورد نیاز، مجموعه سانا متوقف نشده و همواره در تلاش بوده است که به منظور ارتقا کیفیت محصولات تولید شده، فناوری‌های مورد استفاده خود را توسعه و بهبود بخشد.

بالاترین استانداردهای مهندسی

سانا فعالیت خود را با تولید و عرضه 10 مدل کفپوش اختصاصی برای 10 مدل خودرو مختلف آغاز کرد و هم‌اکنون بعد از گذشت تنها 5 سال از آغاز فعالیت تولیدی این برند، ما مفتخریم که اعلام کنیم کفپوش‌های اختصاصی و سه بعدی خود را برای بیش از 60 مدل خودرو از 21 برند متنوع خودروسازی به تولید می‌رسانیم.

تولید محصولاتی درخور استفاده هموطنان عزیزمان، نیازمند حفظ کیفیت و رعایت بالاترین دقت ممکن است. در همین راستا با تلاش شبانه‌روزی همکاران سخت‌کوشمان توانستیم گواهینامه‌های iso 2001، iso 180001 و iso 14001 را اخذ کنیم تا عملاً نشان دهیم که سانا همواره به دنبال ارتقا کیفیت محصولات و جلب رضایت شما مشتریان عزیز است.

ارسال رایگان به سراسر کشور

سانا در جهت رفاه حال مشتریان خود و با توجه به گستردگی شبکه پست جمهوری اسلامی و امانتداری این نهاد در تحویل سالم کالا، کلیه سفارشات ثبت شده را به صورت سفارشی و بدون هیچ هزینه ای برای مشتریان خود به سراسر کشور ارسال می نماید.

خدمات مشتریان

خدمات فروش و پشتیبانی سانا با همکاری بیش از 100 نفر نیروی متخصص و کار آزموده در واحد فروش و واحد پشتیبانی، در کلیه روزهای سال به مشتریان ارایه می‌شود.

این خدمات شامل مشاوره فروش، پشتیبانی و پیگیری سفارشات (به صورت 24 ساعته در شبکه های اجتماعی) و خدمات پس از فروش می‌شود.

همچنین سانا در راستای ارایه خدمات مطلوب به مشتریان و همراهان خود از برترین و به روز ترین مسیرهای ارتباطی و نرم افزار های مدیریت مشتریان ( CRM) استفاده نموده و همواره در پی ارتقا خدمات ارایه شده می‌باشد.

موافق با محیط زیست

کفپوش‌های سه بعدی سانا از مواد پلیمری بسیار محکم TPE تولید شده و به دلیل استحکام بسیار بالا، عمر مفید آن بین 2 تا 5 سال بوده و این عامل سبب کاهش نیاز به تولید بیشتر کالا خواهد شد. همچنین مواد TPE مورد استفاده علاوه بر داشتن استحکام بالا، قابل بازیافت بوده و در صورت پایان یافتن عمر مفید کفپوش می‌توان با بازیافت آن از تولید زباله و آسیب رسیدن به محیط زیست جلوگیری نمود.

ایجاد فرصت‌های شغلی

 فعالیت های تولیدی سانا تاکنون به صورت مستقیم 150 و به صورت غیر مستقیم 600 فرصت شغلی ایجاد کرده است. همچنین در حال حاضر برخی از محصولات تولیدی سانا به کشورهای حاشیه خلیج فارس، گرجستان و ترکیه صادر می شوند.