روش‎های خرید

خرید آنلاین

جدید ترین خدمات، آسان ترین روشها، سریع ترین سرویس ها و کاربردی ترین ویژگی های تکنولوژی روز، باعث شده تا ما شرایطی ویژه و مطمین را در دسترس کاربران و مشتریان خود قرار دهیم تا بهترین و ساده ترین راه را برای خرید داشته باشند. و عملا همگام با تجارت مرسوم، خدمت رسانی کنیم.

همه مراحل خرید، در فروشگاه اینترنتی سانا، از بررسی و انتخاب یک کالا گرفته تا پرداخت و پیگیری مرسوله، بصورت آنلاین و در کوتاه ترین زمان ممکن فراهم شده.

 

 خرید با اپ موبایل

شما میتوانید با اپلیکیشن موبایلی سانا، به سادگی هر چه بیشتر و سریع ترین روش ممکن، فقط با یک انگشت، از فروشگاه ما بازدید و خرید کنید.

 

خرید با ربات تلگرام

به زودی امکان سفارش و خرید کالا از طریق بات تلگرام نیز فراهم خواهد شد، تا کاربران سانا بتوانند آسوده تر از همیشه خرید آنلاین خود را به سادگی در فضای تلگرام انجام دهند. ما برای رضایت کامل مشتریان خود، در یکی از محبوب ترین و پر جمعیت ترین شبکه های اجتماعی بات اختصاصی محصولات سانا را راه اندازی کردیم.  

خرید با اس ام اس

همچنین شما میتوانید در هر شرایطی که هستید با ارسال شماره یک به شماره هایی که در فیلم های تبلیغاتی ما اعلام شده، ما را از تصمیم خرید خود آگاه کنید تا اپراتور های ما در تماس تلفنی با شما، برای فرستادن محصولتان هماهنگی کنند. 

خرید تلفنی

همچنین مشتریان بنا به رفاه خود میتوانند با یک تماس تلفنی کوتاه با فروشگاه سانا، ما را در درجریان خرید خود قرار دهند و اطلاعات لازم جهت شفارش خرید خود را بیان کنند.