جشنواره ویژه عید تا عید

15% تخفیف تا عید غدیر خم🎉

قوانین و مقررات

ایران

 شرایط و ضوابط استفاده از سایت

     استفاده از فروشگاه اینترنتی سانا تری‌دی به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

 1. خرید کالا از فروشگاه اینترنتی سانا تری‌دی بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
 2. خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی info@sana3d.com درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.
 3. اطلاعاتی در خصوص مشخصات كالاهای ارائه شده درج گردیده است. این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.
 4. كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
 5. فروشگاه اینترنتی سانا تری‌دی هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
 6. تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی سانا ‌تری‌دی با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.
 7. سایر لینکهایی كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به كاربر در فروشگاه لینك شده اند مستقل بوده، و شرکت سانا تری‌دی به طور جداگانه در قبال آنها مسئولیت می‌پذیرد.
 8. ارتباط فروشگاه اینترنتی سانا تری‌دی با کاربران از طریق sana3d.com بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد.
 9. فروشگاه اینترنتی سانا تری‌دی به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

     از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی سانا تری‌دی، سایت sana3d.com به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

 1. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی سانا تری‌دی درج نموده است.
 2. فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، در خصوص ارسال کالا، اقدام به عمل می‌آورد.
 3. ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل هیچگونه هزینه‌ی اضافی نخواهد بود.
 4. مکان و زمان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی سانا تری‌دی درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.
 5. خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

شرایط حمل و تحویل کالا

     مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.

 

 1.  حمل کلیه سفارشات توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی سانا تری‌دی هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط پست ندارد.
 2.  مدت زمان تحویل محموله ها به صورت اختصاصی در هنگام انتخاب محصول قابل مشاهده است.  (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
 3. مکان تحویل کالا، نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به قاصد مورد نظر به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
 4. ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور تحویل دهنده در محل شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اینترنتی سانا تری‌دی هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.
 5. ارسال و تحویل مرسوله فاقد هزینه ارسال(به استثنا سفارشات زیر 200 هزار تومان) می‌باشد.

شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش کالا

الف) برگشت کالا (حق انصراف)

     قبل از ارسال کالا: در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد. لذا این مورد شامل مدلهای چرم سفارشی نخواهد شد.

ب) گارانتی

     مدت گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت برای تمامی کالاها، یکسال بوده و چنانچه کالای خریداری شده دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط مندرج نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس، اقدام نماید.

مشاهده بیشتر
مقایسه کالاها