ایران‌خودرو شرایط جدید فروش فوری پژو ۳۰۱ اتوماتیک را اعلام کرد

در حالیکه به پایان سال ۹۶ نزدیک می‌شویم و شرکتهای مختلف طرح‌های فروش نوروزی خود را اعلام می‌کنند، گروه خودروسازی ایران‌خودرو نیز از این مهم دور نمانده و یکی از فعالترین شرکتها در زمینه ارائه طرح‌های فروش نوروزی است که در جدیدترین طرح خود شرایط جدید فروش فوری پژو ۳۰۱ با مدل ۲۰۱۶ را اعلام کرد که در روزهای گذشته خبر این طرح را به رسانه‌ها اعلام کرده بود.

 

 

این طرح فروش تا زمان تکمیل ظرفیت در نظر گرفته شده ادامه خواهد داشت و به محض اتمام ظرفیت سایت ثبت نام بسته می‌شود. همچنین از دیگر شرایط موجود در این طرح فروش، عدم امکان تنظیم صلح برای مشتری است. همچنین نکته جالبی که در این طرح وجود دارد، نکته آخریست که ایران‌خودرو به آن اشاره کرده که در صورت تاخیر در تحویل خودرو، مشتریان می‌توانند از خرید خود انصراف دهند.

این نکته به دلیل اتفاقاتی است که پیرامون پژو ۲۰۰۸ رخ داده و مشتریان این خودرو بعضا مدتهای زیادی است که منتظر تحویل خودروهایشان هستند و ایران‌خودرو پاسخ مشخصی برای این تاخیرها ندارد.

طبق اعلام ایران‌خودرو پژو ۳۰۱ اتوماتیک مدل ۲۰۱۶ در رنگ‌های سفید، مشکی، خاکستری و نقره‌ای به مشتریان عرضه می‌شود. موعد تحویل این خودرو ۲۰ روزه بوده و مشتری می‌بایست مبلغ ۹۴ میلیون و ۹۲۶ هزار و هفتصد تومان به ایران‌خودرو پرداخت نماید. البته این شرکت در مورد هزینه‌های جانبی موجود در فروش خودروهای صفر چیزی نگفته است.

منبع: چرخان

نظر خود را بنویسید