با جا لیوانی جدید BMW لیوان قهوه تان را با خود به مسابقه ببرید

 

آیا می توانید خود را در ماشین  BMW M8 تان در حالی که با یک لیوان قهوه بدون سرپوش،منتظر ورود به مسابقه مورد علاقه تان هستید، تصور کنید؟ مثل منتظر ماندن برای رخ دادن یک فاجعه بزرگ است، نه؟ به محض اینکه با آن سرعت به اولین پیچ برسید، قهوه به همه جا پاشیده خواهد شد و داخل ماشینتان را ویران خواهد کرد، هرآنچه که الکترونیکی است از کار خواهد افتاد و در نهایت شمارا عصبانی خواهد کرد. در این صورت، روز بسیار جالبی در پیست مسابقات نخواهید داشت. اما اگر به روش BMW عمل کنید، خواهید توانست بدون هیچ نگرانی با همان قهوه رانندگی کنید. چه طور است؟

 

 

می دانم که از وجود جا لیوانی های سرد و گرم در داخل خودرو اگاه هستید، اما ایا در مورد آن دسته از جا لیوانی هایی که  به صورت اتوماتیک خود را با نیروی G(واحد اندازه گیری میزان فشار وارده بر جسمی که شتاب آن در حال افزایش است) و حرکت بدن تنظیم می کنند تا هر چیزی را در داخل خود ثابت نگه دارند نیز اطلاع دارید؟ خب،BMWاز این تکنولوژی برخوردار است و ان را در اخرین مدل خود یعنی BMW Vision M به نمایش گذاشته است. یکی از راهنمایان BMW در این باره توضیح می دهند که این تکنولوژی همانند منوپاد های نگه دارنده ی تلفن همراه یا دوربین عمل می کند.

 

 

طراح BMW Vision M توضیح ساده تری ارائه می دهد:

" به صورت خیلی ساده، لیوانتان را در آنجا قرار می دهید و زمانی که خودرو قصد دور زدن سرپیچ را دارد،جا لیوانی در جهت خلاف پیچ به لیوان شما نیرو وارد خواهد کرد، در نتیجه نوشیدنی داخل لیوان به اطراف پاشیده نمی شود و محیط داخل ماشینتان را کثیف نمی کند"

نظر خود را بنویسید