وبلاگ

قابل اعتمادترین خودروسازهای سال ۲۰۱۷!

حدود ۲۸ سال است که یک موسسه بین‌المللی با نام J.D. Power بر روی قابل اعتمادترین خودروسازهای جهان، تحقیق می‌کند و به کمپانی‌های مطرح در جهان، براساس فاکتورهای مختلف امتیاز می‌دهد و در پایان لیست برترین‌ها را اعلام می‌کند.

10 خودروی برتر سال 2017 میلادی به انتخاب مشتریان!

هر ساله وب‌سایت autoguide ده خودروی برتر را از نگاه مشتریان معرفی می‌کند. برای قرار گرفتن در این لیست باید خودروها بتوانند بیشترین امتیاز را از بین چهار فاکتور اصلی بدست آورند که این چهار فاکتور شامل: کارکرد آن‌ها در آزمایش جاده‌ای، ایمنی، پیش‌بینی قابل اعتماد بودن و رضایت مشتریان می‌شود.

۱۰ خودرویی که در طول تاریخ با موتور عجیب‌ و غریب، معروف شدند!

تفکر خارج از چارچوب، همیشه باعث شکل‌گیری یک ایده درخشان می‌شود. صنعت خودروسازی، یکی از مهمترین صنایع در جهان بوده و هست که برای باقی ماندن در بین بهترین‌ها، همیشه باید برگ‌برنده‌ای برای رو کردن داشته‌ باشید.

با ۱۵ فرودگاه برتر جهان آشنا شوید!

هر ساله وب‌سایت Skytrax برترین خطوط هوایی و فرودگاه‌های برتر جهان را مشخص می‌کند و فرودگاه بین‌المللی چانگی سنگاپور برای پنج سال پیاپی توانسته در رتبه اول این جدول قرار بگیرد. این فرودگاه یکی از مرکزهای اصلی پرواز خطوط آسیای شرقی است. فرودگاه‌های برتر از میان ۵۵۰ فرودگاه مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفته‌اند و این رتبه‌بندی بر اساس انتخاب ۱۴ میلیون مسافر از ۱۰۵ کشور دنیا انجام شده است.

15 کشتی تفریحی برتر دنیا!

شاید در ابتدای امر اندازه و ابعاد یک کشتی برای مسافران اهمیتی نداشته باشد اما وقتی درست در وسط دریا باشید، اوضاع کمی متفاوت خواهد بود چراکه در کشتی‌های بزرگ‌تر، امکانات بیشتری برای سرگرمی داشته و مردم بیشتری را هم دیدار می‌کنید. بیشتر کشتی‌های بزرگ، امکانات بی‌نظیری را در اختیار مسافران قرار می‎‌دهند.

10 شاسی‌بلند زیبای سال 2017 را بشناسید!

بسیاری از مردم به هنگام خرید خودرو، اهمیت زیادی به زیبایی آن می‌دهند و این موضوع در بخش کراس اورها و SUVها هم صادق است. در دنیا و در این رده خودرویی، گزینه‌های زیادی با قیمت‌های مختلف وجود دارد اما متاسفانه در کشورمان با محدودیت روبه‌رو هستیم.

10 خودروی رکورد دار جهان را بشناسید!

درست است که هنسی ونوم به سرعت...

با ۱۰ خودروی بدون مرگ دنیا آشنا شوید!

زمانی که شما قصد خرید خودرویی دارید، قابلیت اطمینان بودن را به‌عنوان یک فاکتور مهم درنظر خواهید گرفت. قابل اعتماد بودن در این وسایل حمل و نقل بسیار مهم است، چرا که مشکلات مکانیکی می‌توانند خودروی شما را از پا در بیاورند و شما نیز بعد از مدتی، مجدد باید به‌فکر یک اتومبیل دیگر باشید.

25 خودروی ارزشمندی که در سال‌های 2017 تا 2021 معرفی خواهند شد!

صنعت خودروسازی در سال‌های اخیر پیشرفت بسیاری کرده و این روند در آینده هم ادامه خواهد یافت. امروز قصد داریم 25 خودرویی را معرفی کنیم که بیش از همه ارزش انتظار کشیدن را دارند. خودروهایی که انتخاب شده‌اند، از نظر طراحی، مشخصات فنی و البته محبوبیت در بین کاربران در جایگاه بالایی قرار می‌گیرند.

بهترین خودروهای تاریخ پلیس آمریکا

همواره خودروهای پلیس آمریکا سدان های تیون شده بوده‌است. خودروهایی مانند شورلت کاپریس به خاطر شباهت به محیط‌های زندگی آمریکایی بیشتر شبیه خودروهای پلیس هستند. البته این برای همه‌جا نیست. بعضی از شهرها و کشورها خودروهای عجیبی را برای پلیس انتخاب می‌کنند. مثلا شهر دوبی، یکی از ثروتمندترین شهرهای دنیا، از سوپرماشین هایی که تصورش هم سخت است برای نیروی پلیس استفاده می‌کند.